SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Sandvikens IF
Fotboll

Kansli

Adress:

Solbergsvägen 2

811 34 Sandviken

 

Kontaktinfo:

Epost: kansli@sandvikensif.se

           

Kansliet:

Lunchstängt alla dagar: kl.12-13

Mötestider bokas med personalen

 

 

Övrigt:

Bankgiro: 5573-9502

Föreningsnr: 03508-15

Personal
Anders Eriksson Klubbchef 070-633 74 84 anders.eriksson@sandvikensif.se 
Peter Svensson Sportchef herr 073-436 88 71 peter@sandvikensif.se 
Eldar Abdulic Tränare Herr 073-758 74 69 eldar@sandvikensif.se 
Niclas Hedström

Tränare

Dam /Sportchef

073-585 59 44 niclas@sandvikensif.se 
Krister Parling Marknad 073-236 88 61 parling@sandvikensif.se 
Jonas Andersson Ungdom/Framsteget 070-141 19 45 jonas@sandvikensif.se 
Tomas Karlsson Administration 076-027 14 59 tomas@sandvikensif.se 
Göran Nordström Lotteri/Kioskansvarig 076-346 02 02 goran@sandvikensif.se 
Hanna Larsson Ekonomi 073-060 92 57 ekonomi@sandvikensif.se 
Tomas Karlsson Material 076-027 14 59 tomas@sandvikensif.se 
Claes Lindqvist Tvätt/Vaktmästeri 070-787 19 69 claes@sandvikensif.se 
Chia Abdolah Framsteget 070-239 72 29 chia@sandvikensif.se 
Håkan Larsson Framsteget 070-693 69 30 hakan@sandvikensif.se 
Erik Englund Kommunikatör 076-873 75 93 erik@sandvikensif.se 
Kiarash Livani Herr/Ungdom 073-896 62 05 kiarash@sandvikensif.se 
Perra Nordström Akademichef 070-4836886

par@sandvikensif.se

 

       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

 

 

Styrelse

Sandvikens IF:s styrelse 

 

I mars varje år hålls föreningens ordinarie årsmöte. På årsmötet väljs föreningens styrelse som består av sju ledamöter och minst två suppleanter. Ordförande väljs på årsmötet medan den valda styrelsen utser inom sig vice ordförande, sekreterare och ekonomiansvarig. På årsmötet väljs också föreningens valberedning, revisorer och revissorssuppleanter.

 

 

Sandvikens IF styrelse 2024

 

Ordförande  Peter Svensson peter@sandvikensif.se
  Kurt Lindström kurt@sandvikensif.se
  Pelle Svensson  
  Svante Nordh kenokanu@gmail.com
  Patrik Uggla patrik.uggla@sandvikenhus.se
  Ingela Näslund ingela.naslund@live.se
  Åke Berg ake.berg@bipab.se
  PG Nordahl pgnordahl55@gmail.com
  Göran Berter  
  Fathi Woxlin  

                 

 

Kontaktperson Värdegrund       

Jonas Andersson 070-141 19 45 jonas@sandvikensif.se

 

Föreningens valberedning består av Eva Westin, Lars Östlund, Olle Lindström och Emma Ellström.

 

Revisorer i föreningen är Håkan Mattsson och Torkel Eriksson.

 

Revisorssuppleanter är Johanna Gustavsson och Roland Forsberg

 

Ungdom
Ungdomsansvarig Jonas Andersson 070-141 19 45 jonas@sandvikensif.se
       
Blockansvarig Tony Jennevret 070-303 25 69 tonysif@hotmail.com
 
MATCHBILJETTER/SÄSONGSKORT
HUVUDPARTNERS
OFFICIELLA LEVERANTÖRER
GULDPARTNERS
FRAMTIDSSUPPORTER/RABATTER
SIF SHOP INTERSPORT
SIF SHOP RAVELLI