SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Kansli

Adress:

Solbergsvägen 2

811 34 Sandviken

 

Kontaktinfo:

Epost: kansli@sandvikensif.se

 

 

Kansliet:

Lunchstängt alla dagar: kl.12-13
 

Mötestider bokas med personalen

 

Övrigt:

Bankgiro: 5573-9502

Föreningsnr: 03508-15

Personal
Anders Eriksson Klubbchef 070-633 74 84 anders.eriksson@sandvikensif.se
Thomas Gabrielsson Tränare Herr/Sportchef 070-550 40 38 thomas@sandvikensif.se
Niclas Hedström

Tränare

Dam /Sportchef

073-585 59 44 niclas@sandvikensif.se
Krister Parling Marknad 073-236 88 61 parling@sandvikensif.se
Jonas Andersson Ungdom/Framsteget 070-141 19 45 jonas@sandvikensif.se
Kicki Loqvist Administration   kicki@sandvikensif.se
Göran Nordström Lotteri/Kioskansvarig 076-346 02 02 goran@sandvikensif.se
Hanna Larsson Ekonomi 073-060 92 57 ekonomi@sandvikensif.se
Tomas Karlsson Material 076-027 14 59 tomas@sandvikensif.se
Claes Lindqvist Tvätt/Vaktmästeri 070-787 19 69 claes@sandvikensif.se
Hank Danewid Akademichef 070-427 34 80 hank@sandvikensif.se
Chia Abdolah Framsteget 070-239 72 29 chia@sandvikensif.se
Håkan Larsson Framsteget 070-693 69 30 hakan@sandvikensif.se
Erik Englund Kommunikatör 076-873 75 73 Erik@sandvikensif.se
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       

 

 

 

Styrelse

Sandvikens IF:s styrelse 

 

I mars varje år hålls föreningens ordinarie årsmöte. På årsmötet väljs föreningens styrelse som består av sju ledamöter och minst två suppleanter. Ordförande väljs på årsmötet medan den valda styrelsen utser inom sig vice ordförande, sekreterare och ekonomiansvarig. På årsmötet väljs också föreningens valberedning, revisorer och revissorssuppleanter.

 

 

Sandvikens IF styrelse 2022

 

Ordförande  Peter Svensson peter@sandvikensif.se
Vice Ordförande/Framsteget Kurt Lindström kurt@sandvikensif.se
Marknad Göran Backlund gorankbacklund@gmail.com
Akademi Niclas Larsson kenokanu@gmail.com
Föreningsutv./Marknad Patrik Uggla patrik.uggla@sandvikenhus.se
Damfotboll Ingela Näslund ingela.naslund@live.se
Föreningsutveckling Åke Berg ake.berg@bipab.se
Herrlaget/Arenafrågor PG Nordahl pgnordahl55@gmail.com

                 

 

Kontaktperson Värdegrund       

Jonas Andersson 070-141 19 45 jonas@sandvikensif.se

 

Föreningens valberedning består av Eva Westin, Lars Östlund, Olle Lindström och Emma Ellström.

 

Revisorer i föreningen är Håkan Mattsson och Torkel Eriksson.

 

Revisorssuppleanter är Johanna Gustavsson och Roland Forsberg

 

Ungdom
Ungdomsansvarig Jonas Andersson 070-141 19 45 jonas@sandvikensif.se
Akademiansvarig Hank Danewid 070-427 34 80 hank@sandvikensif.se
Blockansvarig Tony Jennevret 070-303 25 69 tonysif@hotmail.com
 
FRAMTIDSSUPPORTER
SIFSHOP
HUVUDPARTNER
OFFICIELL LEVERANTÖR
GULDPARTNERS
BINGOLOTTO
SOCIALA MEDIER